Відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом

Фахівці "Юридична фірма Вернер" мають значний досвід юридичного супроводження процедур банкрутства у якості юридичних консультантів та процесуальних представників арбітражного керуючого та кредиторів. Крім цього, клієнти фірми в рамках процедури банкрутства можуть скористатися також послугами арбітражного керуючого (розпорядника майна, санатора або ліквідатора), які забезпечать повну реалізацію прав та інтересів як боржника, так і його кредиторів.

Звернувшись до "Юридична фірма Вернер", вітчизняні та іноземні клієнти отримають юридичні послуги стосовно відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом по таких напрямках:

 • представництво інтересів та юридичне консультування стосовно досудового врегулювання спорів у зв’язку із існуванням кредиторської/дебіторської заборгованості;
 • належне оформлення вимог до боржника на підставі наявної дебіторської заборгованості, ініціювання процедури банкрутства шляхом подання заяви про порушення справи про банкрутство;
 • представництво інтересів кредиторів в рамках провадження справи про банкрутство;
 • надання послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, санатора, ліквідатора);
 • розробка та належне оформлення плану санації з метою проведення оздоровлення фінансового стану боржника;
 • впровадження передбачених планом санації заходів із фінансового оздоровлення боржника, у т.ч. шляхом реструктуризації активів боржника, виявлення дебіторської заборгованості боржника та проведення претензійно-позовної роботи, реструктуризації кредиторської заборгованості боржника, оптимізації складу персоналу боржника, виявлення та належного оформлення активів боржника з метою їх подальшого залучення до господарського обігу тощо;
 • аналіз та правова оцінка вимог кредиторів у справі про банкрутство;
 • юридичне консультування та супровід проведення процедур оцінки вартості майнових активів боржника, фінансового аудиту боржника, реалізації майна боржника тощо;
 • підготовка, узгодження та належне юридичне оформлення мирових угод в рамках процедури банкрутства;
 • юридичний супровід ліквідації боржника у разі визнання його банкрутом;
 • надання юридичних консультацій з усіх інших питань, що виникають у ході здійснення процедур відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

В особі фахівців "Юридична фірма Вернер" вітчизняні та іноземні клієнти мають надійних правових радників з усього комплексу питань, пов’язаних із здійсненням процедур відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Реалізовані проекти

Представництво інтересів будівельної компанії - кредитора у справі про банкрутство

ЮФ Вернер надала послуги з представництва інтересів будівельної компанії у справі про банкрутство. 

Завдяки ініціюванню компанією порушення справи про банкрутство, було задоволено вимоги будівельної компанії як кредитора згідно не виконаних в примусовому порядку рішень суду про стягнення заборгованості за договорами позики. 

Юристи ЮФ Вернер супроводжували процес з моменту пред`явлення грошової вимоги до повного задоволення вимог кредитора. На стадії розпорядження майном представниками кредитора був запропонований дієвий механізм погашення заборгованості, внаслідок чого вимоги кредитора були задоволені в повному обсязі. 

Надання послуг арбітражного керуючого у справі про банкрутство компанії, що займається торгівлею електротехнічної продукцією

Велика міжнародна компанія - виробник електротехнічного обладнання –звернулася до  нас  за  правовою  допомогою  після того, як проти одного з її боржників булла порушена процедура банкрутства.  З метою забезпечення законних прав та інтересів кредитора  нам  вдалося  домогтися  призначення  партнера  фірми  Ігоря  Дармограя арбітражним  керуючим  боржника. В даний час вирішується питання про порушення кримінальної  справи  за  фактом доведення боржника до банкрутства.

Консультування з питань банкрутства фізичних осіб - підприємців

Внаслідок складної фінансово-економічної ситуації багато фізичних осіб – підприємці зіштовхуються зі труднощами при обслуговуванні  кредиторської  заборгованості перед б анками та іншими фінансовими установами за договорами кредиту та фінансового лізингу.  Часто єдиним виходом із ситуації є визнання такої фізичної особи - підприємця  банкрутом  шляхом  звернення до суду та проведення процедури банкрутства. Ми надали значну кількість консультацій як боржників, так і їх кредиторам з юридичних аспектів порядку, умов і термінів проведення процедури банкрутства фізичної особи - підприємця.

Консультування великої будівельної корпорації з питань правового регулювання ініціювання та проведення процедури банкрутства дорожньо-будівельної компанії компанії, що належить корпорації

Зменшення обсягів дорожньо-будівельних робіт  викликало  різке  погіршення фінансових  показників  діяльності дорожньо-будівельної компанії і призвело до фінансової неспроможності.  Мажоритарний учасник - велика будівельна корпорація –був  змушений  звернутися до процедур відновлення платоспроможності боржника. Нами були надані консультаційні послуги з питань ініціювання процедури банкрутства, захисту прав власників і кредиторів боржника, проведення санаціїборжника, а також розроблений план санації.