Заснування компаній у Німеччині

Сьогодні стало вже реальністю мати свій бізнес в Європі. Німеччина особливо приваблює ділових людей стабільністю своєї економіки, надійністю банківської системи, прозорістю законів, ліберальністю податкової системи країни і законослухняністю громадян. Згідно із німецьким законом про самостійну трудову діяльність іноземці, які стають власниками бізнесу вартістю від 250 тис. євро і з 5 робочими місцями, отримують дозвіл на проживання в Німеччині. Якщо ж Ви не планує постійно проживати в Німеччині, то законодавство надасть вам можливості щодо організації ефективного управління роботою підприємства і щодо подальшого розвитку бізнесу. Все це разом гарантує надійність, вигідність і перспективність такого капіталовкладення.

Незалежно від того, вирішили ви в Німеччині створювати бізнес «з нуля», територіально розширюєте свій вже працюючий бізнес або хочете придбати готовий бізнес, юридична допомога та супровід допоможуть провести всі операції без помилок, які коштуватимуть вам грошей і втрат часу.

Компетентні фахівці «Юридичної фірми Вернер» пропонують Вам свій досвід, юридичний супровід угоди з дотриманням усіх законів щодо прав і інтересів покупця, захист Вашого бізнесу (know-how), а також допомогу в налагодженні всіх необхідних контактів для створення власної фірми в Німеччині. Юристи «ЮФ Вернер» допоможуть вам у виборі правильної організаційно-правової форми для вашої фірми відповідно до розміру вашого інвестиційного бюджету.

Наші фахівці проконсультують і безпосередньо допоможуть Вам на всіх етапах від початку і до заснування фірми. Разом з юридичним супроводом ми пропонуємо вам допомогу в складанні договору про створення організації, правовий супровід і допомогу в юридично правильному перекладі документів у нотаріуса. Ми допоможемо з відкриттям банківських рахунків фірми в німецьких банках і ощадних касах, а також у пошуку відповідної вашим потребам комерційної нерухомості для роботи фірми, у оформленні її оренди чи купівлі.

Ми забезпечимо вас необхідною інформацією про особливості законодавства Німеччини, надамо кваліфіковану юридичну підтримку на всіх етапах угоди, що допоможе вам уникнути багатьох помилок, втрати коштів і часу при відкритті бізнесу в Німеччині. Завдяки нашому досвіду, Ви зможете уникнути будь-яких конфліктів з німецьким законодавством, Ваша фірма матиме сприятливий старт і успішно почне працювати на ринку Німеччини.